Programma - Voorbeschouwing - Uitslagen 21 maart tm 27 maart 2025
Terug
Programma - Voorbeschouwing - Uitslagen 21 maart tm 27 maart 2025
Laatst bijgewerkt:

Vanmiddag kwam LSV 1 op bezoek in Reutum.
Reutum 1 kwam eerst op achterstand maar wist dat in de loop van de eerste helft te herstellen door doelpunten van Bjorn (28.) en Mark (44., strafschop) .
In de tweede helft liep Reutum in deze door scheidsrechter Vinke goed geleide wedstrijd, door doelpunten van Bjorn(63) en Stijn (89. , strafschop) uit naar 4-1.
Opvallend aan deze zege voor VV Reutum is, dat deze de eerste overwinning is met meer dan één doelpunt verschil. In totaal wonnen de mannen van Jules Navis al zes keer met één doelpunt verschil.

Voorbeschouwing: 

Reutum JO10-1  is eerste geworden in hun poule in de 3e fase. Ze wonnen al wedstrijden, vanmorgen werd er met 1-7 gewonnen bij Kloosterhaar. Spelers, trainers en leiders van harte gefeliciteerd. 

Vrijdagavond 21 maart kan er weer gekaart worden in de kantine van VV Reutum.  De pr-commissie hoopt weer op de komst van 
veel hartenjagers en bonakers. Aanvang 20.00 uur.

Zaterdagochtend bijt VV Reutum JO8-1JM het spits af dit voetbalweekend. Het jeugdteam gaat op bezoek bij De Tukkers JO8-3 en start om 08.45 uur aan de wedstrijd in Albergen. Vanaf 09.00 uur gaat de bal ook in Reutum rollen als VV Reutum JO9-1JM het eveneens opneemt tegen de Tukkers (JO9-2). VV Reutum JO12-1 verwelkomt diezelfde ochtend PH JO12-2 op de Kottenbrei. Vanaf 09.30 uur gaan de nummer vier (VV Reutum) en de nummer acht van de competitie de strijd aan met elkaar. Op datzelfde tijdstip begint VV Reutum JO10-1 aan de uitwedstrijd bij VV Kloosterhaar JO10-2. Blijven zij ongeslagen in hun laatste wedstrijd in de 3e fase en kunnen ze een feestje vieren?

Na het middaguur gaat VV Reutum JO19-1 proberen om de winstpartij van vorige week op Quick'20 een goed vervolg te geven in Losser. Om 12.30 uur nemen SV Losser JO19-2 en de geelblauwen het tegen elkaar op, op Sportpark Brilmansdennen. Door de driepunter van vorige week is VV Reutum gestegen naar de vijfde plek op de ranglijst, terwijl SV Losser met slechts drie verzamelde punten uit vier duels op de negende plek staat gepositioneerd. Zaterdagmiddag kent maar 1 thuiswedstrijd voor VV Reutum.  VV Reutum JO17-1 sluit de zaterdag af vanaf 14.30 uur. Na drie nederlagen op rij wordt het voor dit team tijd om een keer weer te winnen. Tegenstander Mariënberg JO17-1 zal er echter net zo over denken want zij hebben vijf keer verloren na vijf gespeelde wedstrijden. 

Op zondag gaat VV Reutum 3 op bezoek bij TVC'28 10. Het derde is in vorm en wist vorige week ook SDC'12 5 met overtuigende cijfers (4-0) aan de zegekar te binden. Tegenstander TVC verloor de derby van Stevo en heeft dus iets goed te maken. Wint VV Reutum dan kan het team nog een gooi doen naar een top drie klassering dit seizoen. De Veteranen wisten ook overtuigend te winnen vorige week. De 1-5 overwinning bij Saasveldia zorgt ervoor dat de derde plek steviger in handen is. Aanstaande zondag is laagvlieger EMOS de tegenstander. De stand op de ranglijst doet het pakken van een driepunter bijna verplichten. VV Reutum 2 won vorige week bij DTC en krijgt aanstaande zondag RSC 3 op bezoek. Het team van Matthijs Kolman staat op de tweede plek gepositioneerd, maar voelt de hete adem van Luctor et Emergo in de nek. Ook het team uit Rossum kan nog een gooi doen naar de tweede plek, maar dan moet er gewonnen worden op de Kottenbrei. Kan VV Reutum deze aanval afslaan? VV Reutum Vrouwen 1 speelt eveneens op eigen veld. Markelo VR1 is zondag de tegenstander en die club bezit drie punten minder dan de vrouwen in geel-blauw. Een winstpartij is zeer welkom voor het team van Sjaak Leferink, lukt dat op eigen bodem tegen Markelo? 

VV Reutum 1 speelt zondagmiddag een belangrijke wedstrijd tegen LSV 1. Door de resultaten van de afgelopen weken zijn alle teams in de competitie naar elkaar toe gekropen. Het puntenverschil tussen nummer zes Fleringen en nummer twaalf DTC is inmiddels slechts drie punten. Een wedstrijd winnen of verliezen kan dus een verschil van dag en nacht betekenen in deze fase van de competitie. Vorige week kreeg VV Reutum in Almelo het deksel op de neus op bezoek bij La Premiére. Hoewel de Reutummers meer verdienden stapten ze met een 2-1 nederlaag van het veld en dat zure gevoel smaakt nog na. Tegenstander LSV won al drie wedstrijden op rij zonder een tegendoelpunt te incasseren en komt dus met goede moed naar Reutum. Kan VV Reutum de opmars van de ploeg uit Lonneker stoppen? Om 14.00 uur wordt er afgetrapt op de Kottenbrei. Pupil van de week is Liz Lokotte en zij speelt in Reutum JO10-1.

Allen een fijn (voetbal)weekend!

Uitslagen zaterdag 22 maart 2025

S.V. Losser JO19-2 - Reutum JO19-1----5-3
Reutum JO17-1JM - Marienberg JO17-1----3-0
Reutum JO12-1 - PH JO12-2 ----1-0
vv Kloosterhaar JO10-2 - Reutum JO10-1----1-7
Reutum JO9-1JM - Tukkers De JO9-2 ----4-3
Tukkers De JO8-3 - Reutum JO8-1JM ----0-4

Uitslagen zondag 23 maart 2025
Reutum 1 - LSV 1 ----4-1
Reutum 2 - RSC 3 ----3-1
TVC '28 10 - Reutum 3 ----2-1
Reutum VR1 - Markelo VR1 ---- 10-0
Reutum 35+1 - EMOS 35+1 ----9-0

Vierde Klasse A
Uitslagen zondag 23 maart 2025
Bentelo 1 - Saasveldia 1 ----3-1
DTC '07 1 - Rood Zwart 1 ----3-2
Fleringen 1 - TVV 1 ----1-0
Luctor Et Emergo 1 - La Première 1 ----1-2
Lutte De 1 - Vasse 1 ----3-2
Reutum 1 - LSV 1 ----4-1
TVO Vrij

Uitslag donderdag 27 maart 2025
Fleringen 2- Reutum 2 ---- 5-1

Recent nieuws