Programma - voorbeschouwing - uitslagen 5 tm 9 april 2025
Terug
Programma - voorbeschouwing - uitslagen 5 tm 9 april 2025
Laatst bijgewerkt:

Reutum 1 heeft de thuiswedstrijd tegen TVO met 0-3 verloren.
Reutum begon de wedstrijd niet scherp en keek na 42 minuten al tegen een 0-3 achterstand aan.
Dit was ook tevens de eindstand van deze voor Reutum teleurstellende wedstrijd.

Voorbeschouwing

Vrijdagavond vindt de finale van het kaarten plaats in de kantine op de Kottenbrei. Dit betekent dat we alweer zijn aangekomen bij de laatste avond Bonaken en Hartenjagen, alle kaartspelliefhebbers zijn welkom! 

Op zaterdagochtend start de 4e competitiefase en VV Reutum JO9-1JM bijt het spits af om 08.30 uur met een uitwedstrijd tegen Almelo JO9-1. VV Reutum JO10-1 speelt om 09.00 uur de eerste thuiswedstrijd en zij nemen het op tegen La Premiere JO10-1. Op datzelfde tijdstip vindt ook de aftap tussen RSC JO8-1JM en VV Reutum JO8-1JM plaats in Rossum. VV Reutum JO12-1 ontvangt op eigen veld Sparta Enschede JO12-1. Een prachtig affiche waarbij beide clubs dus om de eerste punten strijden in de nieuwe fase van de competitie. VV Reutum JO13-1 zet gewoon de derde fase door met een competitiewedstrijd tegen RSC JO13-1JM. Deze clubs lijken gezien de stand op de ranglijst aan elkaar gewaagd. Het verschil in punten is namelijk slechts één in het voordeel van de bezoekers uit Rossum. Om 11.00 uur begint dit duel. Net na het middaguur speelt VV Reutum G1JM thuis tegen NEO. Vanaf 12.30 uur gaat VV Reutum op zoek naar drie punten tegen de laagvlieger uit deze competitie. VV Reutum zal willen winnen om de koppositie van Achilles'12 over te nemen en zicht te houden op het kampioenschap. VV Reutum MO17-1 gaat op bezoek bij Luctor et Emergo. Het geel-blauwe negental zal hier strijden voor drie punten om de druk op koploper DVC Dedemsvaart erop te houden, er moeten immers twee punten goed gemaakt worden op de nummer één. De laatste thuiswedstrijd van deze zaterdag wordt gespeeld door VV Reutum JO15-1. Niemand minder dan HHC Hardenberg JO15-1 komt op bezoek en dat lijkt een lastig karwei te worden voor de Reutummers. De ploeg uit Hardenberg staat namelijk tweede in de competitie, daar waar VV Reutum inmiddels tiende staat. VV Reutum JO17-1JM en VV Reutum JO19-1 sluiten de zaterdagmiddag beide af met een uitwedstrijd. JO17-1JM reist af naar Almelo om het op te nemen tegen avc Heracles, een duel in de middenmoot van de competitie. VV Reutum JO19-1 speelt in Enschede tegen Rigtersbleek JO19-1, de hekkensluiter van de competitie en daardoor een must-win voor VV Reutum. 

Op zondag komen vier seniorenteams in actie. VV Reutum 2 ontvangt op eigen veld TVC'28 4. Wil VV Reutum de tweede plek in handen houden achter soevereine koploper Avanti Wilskracht 3 dan moet er gewonnen worden van de Tubbergenaren die op de laatste plek staan geposteerd. VV Reutum 3 speelt in Weerselo tegen UD 9. Na de uitschakeling in de beker van vorige week kan bij het derde de focus volledig op de competitie. Daarin lijkt een plek in de top vijf het hoogst haalbare. UD Weerselo staat laatste en dus zou het derde met drie punten in de tas thuis moeten kunnen komen. VV Reutum Vrouwen 1 werd vorige week ook uitgeschakeld in de beker en zal zich gaan proberen te revancheren tegen Sportclub Rekken 1. Het verschil op de ranglijst is slechts twee punten in het voordeel van de bezoekers dus de Reutummers kunnen een plaatsje klimmen bij winst. 

VV Reutum 1 neemt het zondagmiddag op tegen TVO 1. Na overwinningen tegen LSV en Saasveldia is de ploeg van Jules Navis opgeklommen tot de vijfde plek in de competitie. Door de kleine verschillen in puntenaantallen wordt er echter nog steeds naar onderen gekeken. Om dat niet meer te hoeven doen zal er gewonnen moeten worden van TVO dat op vijf punten achterstand op de tiende plek staat. De ploeg uit Beckum lijkt echter de laatste weken lastig te kloppen en speelde al drie keer op rij gelijk. Achtereenvolgens werd een punt gepakt tegen Fleringen, DTC en Bentelo en daarvoor won het van Saasveldia waardoor al vier duels niet meer is verloren. Dat maakt het een interessant duel op de Kottenbrei aankomende zondag. Om 14.00 uur wordt er afgetrapt en de steun van het Reutumse publiek wordt natuurlijk weer op prijs gesteld. 

Allen een fijn (voetbal)weekend! 

Uitslagen  zaterdag 5 april 2025
Rigtersbleek JO19-1 - Reutum JO19-1----0-10
Heracles avc JO17-2 - Reutum JO17-1JM ----7-6
Luctor Et Emergo MO17-1 - Reutum MO17-1 (9-tal) ----1-3
Reutum JO15-1 - HHC Hardenberg JO15-1 ----1-1
Reutum JO13-1 - RSC JO13-1JM ----4-1
Reutum JO12-1 - Sparta E. JO12-1 ----3-6
Reutum JO10-1 - La Première JO10-1 ----6-4
Almelo JO9-1 - Reutum JO9-1JM----6-5
RSC JO8-1JM - Reutum JO8-1JM----6-3
Reutum G1JM - NEO G2 ----3-1
Uitslagen zondag 6 april 2025
Reutum 1 - TVO 1 ----0-3
Reutum 2 - TVC '28 4 ----9-2
UD W. 9 - Reutum 3 ----0-7
Reutum VR1 - Rekken VR1 ---- 3-2

Uitslag dinsdag 8 april 2025
DETO MO17-1 - Reutum MO17-1 (9-tal) ----1-3

Uitslag woensdag 9 april 2025
Reutum JO15-1 - Lutte De JO15-1----5-0

Vierde Klasse A
Uitslagen zondag 6 april 2025
Bentelo 1 - Rood Zwart 1 ----1-2
DTC '07 1 - Lutte De 1 ----2-0
Fleringen 1 - Vasse 1 ----1-3
La Première 1 - LSV 1 ----0-2
Luctor Et Emergo 1 - Saasveldia 1 ----6-1
Reutum 1 - TVO 1 ----0-3
TVV 1 vrij


Recent nieuws